Třídy a učitelé

Třída                            Třídní učitelka                                            Asistent pedagoga

I. speceiální                    Mgr. Jiřina Pandulárisová                              Bc. Anita Kunštárová
II.   rehabilitační              Mgr. Monika Zádrapová                               Jana Maděrová, Milena Šefránková,                                                                                                                               Kateřina Adamčíková         
III.  speciální                   Mgr. Petra Brusová                                     Eva Vítková, Kateřina Gajdečková
IV. speciální                    Mgr. Radmila Kubínová                               Linda Vavrečková, Lucie Ferfecká
V.   speciální                   Mgr. Dagmar Slívová                                  Kristýna Hartošová, Eliška Steffková
VI.  rehabilitační              Mgr.Pavla Rychlá                                       Bc. Jarmila Buroňová
                                                                                                       Jan Stanovský
VII. rehabilitační                 Mgr. Hana Krausová                                   Jiřina Porubková
VIII. speciální                  Mgr. Lucie Zdvihalová                                Adriana Pavlíková                        
IX.   speciální                  Mgr. David Křivák                                       Lucie Olahová
X. rehabilitační                 Mgr. Dagmar Slívová, Mgr. Petra Poláčková
XI rehabilitační třída        Mgr. Lucie Zdvihalová, Mgr. Petra Poláčková
XII. přípravný ročník          Mgr. Věra Lenhartová,                         Bc. Ludmila Paláčková, Eva Kuříková
            
Ostatní vyučující           Mgr. Josef Hartoš, Mgr. Petra  Poláčková
Družina                         Jana Chrubasíková, Bc. Anita Kunštárová, Jiřina Porubková
                                        asistent pedagoga: Jaromír Čmakal


Internát
Vedoucí vychovatel        Bc. Libor Lapka
1. skupina                         Iveta Herzogová
2. skupina                        Bc.  Marcela Růžičková
3. skupina                         Riemerová Gabriela
4. skupina                         Bc.Petr Mohyla
5. skupina                        Jiřina Maková

Pomocná vychovatelka internátu: Aneta Blinková
Asistent pedagoga         Josef Hartoš

Výchovný poradce: Mgr. Dagmara Slívová
Metodik prevence rizikových projevů chování u dětí a mládeže: Mgr Petra Brusová

Konzultační hodiny: Pondělí - 7,00 - 7,50 h
                              Pátek: 12,00 - 13,00 h