Školní ples

přidáno: 23. 2. 2017 9:57, autor: Petra Poláčková   [ aktualizováno 26. 3. 2017 2:48 ]

Ve čtvrtek 23. 2. 2017 proběhl ve slavnostně vyzdobených prostorách školy první ročník společenského plesu pro děti, rodiče a přátele školy. V rámci projektu k prevenci rizikového chování, podpořeného dotací Moravskoslezského kraje, žáci naší školy poznali základy společenského chování, naučili se žádat o tanec, seznámili se s různými žánry taneční hudby. Na plese byl vítán společenský oděv a slavnostní atmosféru pomohly dotvořit také studentky střední školy Havířov – Suchá, oboru kadeřnice a kosmetička pod vedením paní mistrové Kamily Bernatíkové, které děti i zájemce z řad dospělých slavnostně učesaly a nalíčily. Ples zahájily mažoretky ze střediska volného času na Odstrčilově ulici pod vedením paní Veroniky Poklopové, skvělé vystoupení mažoretek doplnilo také krásné taneční vystoupení s kruhy. V průběhu plesu mohli návštěvníci navštívit plesovou kavárnu, fotokoutek s různými rekvizitami, velký zájem byl rovněž o účast v tanečních soutěžích. V hlavní soutěži o krále plesu zvítězila Ivetka Poláková, která byla slavnostně dekorována šerpou a korunkou a získala malý dárek. V průběhu plesu probíhala tombola pro dospělé, kteří si ihned vyzvedávali své výhry. Vrcholem programu byla tombola pro děti. Díky sponzorským darům si každé dítě odneslo jednu cenu.

Celá akce proběhla v radostné a slavnostní atmosféře. Za to patří velký dík všem zaměstnancům, kteří se na akci podíleli a také sponzorům, díky kterým se mohly rozzářit oči všech přítomných dětí.

Sponzoři akce

Finanční dary – Iva Magdalová, 3e projekt

Věcné dary – manželé Horákovi, Zuzana Otýpková, Simona Šebková, Dagmar Drobíková, Oldřich Nakielný, pizzerie Chachar, Revírní bratrská pokladna, Česká pojišťovna, Fincentrum, radio Helax,OKIN, Auto Tichý, Podravka, Dumibal

Mgr. Petra Brusová