PROJEKTOVÝ DEN - MEZILIDSKÉ VZTAHY, ZÁKLADY SLUŠNÉHO A OHLEDUPLNÉHO CHOVÁNÍ

přidáno: 4. 3. 2018 6:22, autor: Petra Poláčková

Dne 12. 1. 2018 se za účasti dětí ze základní školy ve Václavovicích uskutečnil projektový den zaměřený na mezilidské vztahy, slušné a ohleduplné chování.

První část proběhla v tělocvičně školy, kde se naši hosté sešli s dětmi vybraných tříd a společně si zkoušeli vozit kamaráda na vozíčku nebo se na něm samostatně pohybovat, chytali zvukový míč se zavázanýma očima nebo zkoušeli malovat pomocí nohou.

Po svačině byly děti z Václavovické základní školy rozděleny do tříd, kde pro ně vyučující připravili společné činnosti s našimi dětmi, navzájem se poznávaly, povídaly si o svých zájmech a vyráběly každý svou postavičku - sebe.

Na závěr se všechny děti ze školy i hosté sešli v tělocvičně, kde si společně zasoutěžili a zatancovali, každý získal medaili za kamarádství.

Celá akce proběhla v přátelské atmosféře, děti naší školy i hosté získali nové kamarády, nové zkušenosti a jistě přivítají další setkání ať už ve Václavovicích nebo opět v naší škole.