Odvážnou stezkou – hledání pokladu

přidáno: 18. 5. 2014 2:12, autor: Petra Poláčková   [ aktualizováno 19. 5. 2014 12:55 ]

Tato sportovně vědomostní soutěž probíhala v areálu školní zahrady. Jednotlivé třídy postupně plnily 12 úkolů, závěrečným úkolem bylo vyhledání pokladu, o který se děti po zásluze podělily. Úkoly byly koncipovány na základě uplatnění  získaných vědomostí a dovedností žáků, dalším důležitým faktorem  byla pohybová aktivita žáků. Úkoly byly řazeny podle náročnosti a možnosti splnění jednotlivými žáky. Dalším důležitým prvkem byla motivační podpora každého úkolu, byly to říkanky, které na sebe navazovaly a tím motivovaly žáky k dalšímu plnění úkolů a ke sportovním aktivitám.

Tato soutěž byla závislá na dobrém počasí, což dětem vyšlo, žáci úkoly plnili radostně  a s chutí, odměnou jim bylo nalezení pokladu .

Mgr. P. Rychlá

Stezka - hledání pokladu