Listopadový čtyřlístek 2015

přidáno: 6. 12. 2015 3:57, autor: Petra Poláčková

9. listopadu 2015 proběhla na elokovaném pracovišti 1. třídy ZŠ Těšínská v Čtyřlístku v Ostravě Muglinově školní akce s názvem Listopadový Čtyřlístek.                                                                                                                      Děti s pomocí vyučujících aktivně tvořily na čtyřech stanovištích rozmístěných ve třídě a Snoezelenu, procvičili si orientaci a skládání jednotlivých měsíců v roce, výběr a oblékání podzimního oblečení, také si sami připravili svačinku z dýňové marmelády a výtvarnou technikou vytvořili společný obraz s motivem listů.                                                                                                                             V době svačinky žáků se všichni pedagogové zúčastnili prohlídky zařízení Čtyřlístku a s průvodkyní Bc. Dášou Drobíkovou měli také možnost projednat školní záležitosti.Naše společné setkání jsme ukončili procházkou rozlehlou zahradou Čtyřlístku.

Děkujeme kolegům za spolupráci a těšíme se na další setkání.                                  Mgr. Kateřina Satolová, Kateřina Pandolarovská