Kloboukový bál 2018

přidáno: 4. 3. 2018 6:18, autor: Petra Poláčková

Ve čtvrtek 15. 2. 2018 se uskutečnil ve slavnostně vyzdobených prostorách školy kloboukový bál pro děti, rodiče a přátele školy. Bál byl opět věnován prevenci rizikového chování, za podpory dotace Moravskoslezského kraje.

Žáci naší školy procvičovali základy společenského chování, naučili se žádat o tanec, seznámili se s různými žánry taneční hudby. Již z názvu plynulo, že hosté byli vyzváni k donesené klobouku, čehož se s nadšením zhostili, zvláště děti internátu pod vedením vychovatelů přišly na bál v nápaditých kreacích vlastní výroby.

Ples zahájily mažoretky a roztleskávačky ze střediska volného času na Odstrčilově ulici pod vedením paní Veroniky Poklopové. V průběhu plesu mohli hosté navštívit plesovou kavárnu, bar s míchanými nápoji, fotokoutek s rekvizitami klobouků, malí i velcí návštěvníci si zasoutěžili, v průběhu akce byli vyhlášeni účastníci bálu s nejhezčími klobouky, vítězové dostali poukázky na míchané nápoje.  Taneční pásmo pro děti si připravily paní asistentky Eva Vítková a Kateřina Gaidečková.

Během bálu se konala tombola pro dospělé, kteří si ihned vyzvedávali své výhry. I v letošním roce program vyvrcholil tombolou pro děti.

Celá akce proběhla ve veselé a slavnostní atmosféře.  Za to patří velký dík všem zaměstnancům, kteří se na akci podíleli a také těm, kteří poskytli ceny do tomboly pro dospělé. Poděkování patří také lidem a firmám, díky kterým jsme potěšili každé dítě výhrou v tombole.

Sponzoři akce:

Ivana Migdalová – finanční dar a ceny do tomboly

Tomáš Václavek – ovoce a zelenina

Dárky do tomboly pro děti:

Auto Peugeot Tichý

Famu Praha